Erivajadustega inimestele

SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER

See luksuslik ja kaasaegne hotell asub vaikses kohas türkiissinise mere kaldal, mida ümbritseb roheline männimets. Läbimõeldud menüü ka kõige nõudlikumale maitsele. Inspireeriv animatsioon loob atmosfääri tõstes külaliste pidusemis meeleolu. Nooremad külalised saavad lustida miniklubis ja veepargis, õhtuti minidiskos. 

https://sherwoodhotels.com.tr/en/hotel/sherwood_exclusive_kemer

XANADU RESORT

Hotell hämmastab oma külalisi oma laia Sinilipu sertifikaadiga ranna, kristallselge mere, mitmekülgse meelelahutuse ja avara, Vana-Rooma stiilis kaunistatud rohealaga. Soovitame hotelli nii paaridele kui ka peredele, sest Xanadu kuurordi Sun Family Club pakub meelelahutust lastele kõige noorematest kuni kuueteistkümnenda eluaastani. 

https://www.xanaduhotels.com.tr/en/xanadu-resort

SEVEN SEAS HOTEL BLUE

Maineka Travellife Gold sertifikaadiga hotell Seven Seas Hotel Blue 5 * asub kaunil 100 000 ruutmeetri suurusel haljasalal. Hotellis on 357 2019. aastal täielikult renoveeritud tuba, rohkelt meelelahutust erinevates keeltes kõikidele turistikategooriatele, luksuslikku pearestorani, mis renoveeriti ka 2019. aastal, suurt valikut baare ja restorane ning suurepärast Sinise auhinnaga randa. ELi lipp selle puhtuse ja kõrgete kvaliteedistandardite eest. Hotell kasutab Sun Family Clubi kontseptsiooni, pakkudes ainulaadseid meelelahutusprogramme igas vanuses külalistele. 

https://www.sevenseashotels.com/en/seven-seas-hotel-blue/

OTIUM FAMILY ECO CLUB

Kui unistad mugavast viibimisest looduse rüpes, siis Otium Family Eco Club 5* on parim valik! Hotell asub Türgi kuurordis Side, Titreyengoli järve kaldal, mida mööda kulgeb mõnus jalutusrada randa. See on esimene hotell piirkonnas, millele on antud 5 rohelist tärni keskkonnasõbralikkuse ja Travelife Gold sertifikaadi eest. Hotell pakub külastajatele erinevaid restorane ja baare, mis töötavad kõik hinnas süsteemil, basseine ja veeliumägesid igale maitsele. WiFi-ühendus on saadaval kogu majutusasutuses ja rannas. Samuti on rannas eraldi mänguala lastele ja paviljonid lõõgastumiseks. Kolm a la carte restorani (tasuline teenus) pakuvad erinevaid maailma kööke: Itaalia, Türgi, aga ka kala- ja mereande. Rahul on ka lõõgastava puhkuse armastajad: siin on lõõgastumiseks bassein ja privaatne aed. Lisaks hindavad külalised kindlasti soojendusega sisebasseini, professionaalsete seadmetega spordikeskust ning rahu ja vaikust pakkuvat spaakeskust. 

https://www.otiumhotels.com/en/otium-family-eco-club/