Lemmikloomasõbralikud hotellid

ARMAS GREEN FUGLA BEACH

Hotell aktiivseks perepuhkuseks, arenenud infrastruktuur ja territooriumil palju meelelahutust.

Lemmikloomad on lubatud (lemmikloomad kuni 5 kg)

https://greenfugla.armashotels.com/en

LOCEANICA BEACH RESORT HOTEL

Hotell pakub suurepärast teenindust, erinevaid toite, mugavaid tube ja mitmekesist meelelahutust nii täiskasvanutele kui lastele. Haljastatud, hubane piirkond, puhas rand, maitsev toit ja aktiivne meelelahutus.
Lemmikloomad on lubatud (under 8 kg, extra fee – 10€ per day)

https://www.loceanicahotel.com/eng/

FLORA GARDEN BEACH

Hotell ainult täiskasvanutele (16+). Hotell asub umbes 85 km kaugusel Antalya lennujaamast ja umbes 15 km kaugusel Manavgatist, Kizilota külas mere ääres. Viimati värskendatud 2019. aastal. Avar, haljasala, erinevad restoranid, baarid, meelelahutusasutused, hubased ja mugavad toad sinu vaikseks ja romantiliseks puhkuseks. 

Lemmikloomad on lubatud  (lisatasu eest )

www.floragardenhotels.com

LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT

Hotell asub Kirise linnas mererannas. Kompleks koosneb peahoonest, Arycanda ja Fame Gardeni hoonetest ning kahest Limra Parki hoonest. Kohapeal on bassein, 5 liumäega veepark ja möbleeritud päikeseterrass. Majutus standardtubades, mullivanniga stuudiokorterites, pere- ja juuniorsviitides. Tubades on konditsioneer, televiisor, minibaar ja elektrooniline seif, rõdu vaatega merele, aiale või basseinile. Hotellis on restoranid ja baarid. A la carte restoranide hulgas on Türgi, Itaalia, kala- ja grillrestoranid. Rannas, fuajees ja basseini ääres on baarid, diskoklubi. Suupistebaaris serveeritakse pastat, pitsat, erinevaid suupisteid ja võileibu. Külalised saavad nautida spordikeskust, kus on jõusaal, massaažituba, saun ja Türgi saun. Pakutakse parkimis- ja autorenditeenust. Laste jaoks on lasteklubi koos professionaalsete animaatorite meeskonnaga ning soovi korral on saadaval lapsehoidmisteenus.
Lemmikloomad on lubatud –
  • Hind  :   10 Euro / Iga päev / ( January – February – March –April –November- December)
  • Hind  :   20 Euro / Iga päev  / (May – June –July – August –September- October) 

 

https://www.limakhotels.com/limra