Perehotellid

BELCONTI RESORT HOTEL

Ilusa haljastusega hotelliala. Lauge merreminekuga rand. Sobib perepuhkuseks koos lastega. Hotellis on väikelaste kohvik (blender, mikrolaineahi, pudelisoojendajad). 

http://www.belconti.com

BAIA SALIMA KEMER

Männimetsaga ümbritsetud suvemajad. Lihtsad, kuid mugavad numbritoad. Aktiivne meelelahutus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Õhtused etendused toimuvad kõrgel professionaalsel tasemel. Sobib aktiivse puhkuse veetmiseks ja puhkuseks lastega peredele.

https://baiahotels.com/salimakemer/en

QUEENS PARK RAI PREMIUM TEKIROVA

Maaliline ilusa haljastusega hotelliala. Avarad ja hubased numbritoad. Sobib perepuhkuseks koos lastega ja puhkuseks noortele.

http://www.queensparkresort.com/en

LONG BEACH RESORT HOTEL & SPA DELUXE

Kaasaegse disainiga numbritoad. Majutuda saab peamajas, hubastes villades, suvemajades. Hotellialal basseinid, suur veepark, miniklubi. RESORT ja HARMONY territooriumid ja rand on ühiskasutuses. Sobib perepuhkuseks.

https://www.longbeach.com.tr/en/

IC HOTELS GREEN PALACE

Suur, ilusa haljastusega hotelliala. Sobib puhkuseks lastega peredele ja noortele. Renoveeritud veepark, laste miniklubi ja mänguväljak

https://greenpalace.ichotels.com.tr/en

MEGASARAY CLUB BELEK

Kvaliteetne, hoolitsetud klubihotell, rohelise aiaga ilus territoorium. Hea toitlustus, suur valik kondiitritooteid. Sobib perepuhkuseks lastega (lastele miniklubi basseiniga, eraldi söögikohaga, olemas katusealune lastebassein). 

https://www.clubmegasaray.com