Soojendusega basseinid

AKKA ANTEDON HOTEL

Avara ja haljastatud hotellialaga hotell. Kaasaegses stiilis numbritoad. Hotell pakub ka mitmetoalisi numbritube, mis sobivad perepuhkuseks koos lastega. Hotellis tegutseb miniklubi erinevas vanuses lastele, lastele on pakkumisel erimenüü alusel valmistatud toit, veepark, erinevad basseinid. Soojendusega basseine köetakse talveperioodil hotelli äranägemisel vastavalt ilmaoludele .

www.akkahotels.com

ALVA DONNA WORLD PALACE

Hotell aktiivseks perepuhkuseks, hästi arenenud infrastruktuur ja kohapeal palju meelelahutust. Hotell asub Kemerist 6 km kaugusel. Antalya rahvusvaheline lennujaam on hotellist 65 km kaugusel. Läheduses asuv hotell: Akka Hotels Alinda.

välibassein, 200 m2 (soojendusega aprill-mai ja oktoober)

https://www.alvadonna.com/tr/alva-donna-world-palace/

LONG BEACH RESORT & SPA DELUXE

Hotell asub Turkleri linnaosas, üle tee Alanya piirkonna pikimast rannast. Hotellis on 2 miniklubi, lõbustuspark, 10 veeliumäega veepark ja mitu lastebasseini, millest üks on piraadilaeva kujuline. Pakutakse ka beebitoitu ja palju muid vajalikke võimalusi lastele ja nende vanematele. Soovitatav lastega peredele. Hotellis on üks 9-korruseline peahoone, 24 villast koosnev kompleks (2 korrust), kuus 2-korruselist puitmaja ja 7-korruseline Harmony hoone. Moodne ruumikujundus, külalistel on võimalus ööbida peahoones või hubastes villades ja suvilates.

www.longbeach.com.tr