Party Hotels

ADAM & EVE

Hotell ainult täiskasvanutele (16+). Asub ranna esimesel liinil, Iskele külas, Beleki keskuse lähedal, 35 km kaugusel Antalya lennujaamast. Koosneb peahoonest ja villadest. Hotellil on 300m pikkune privaatne liivarand. Hotell pakub ultra-kõik hinnas toitlustamist, erinevaid a la carte restorane, mitmeid veeliumägedega välibasseine, aktiivseid vaba aja tegevusi ja aktiivset animatsiooni. Soovitatav noortele, paaridele ja noorpaaridele. HONEYMOOOONERS DESIGN ROOM – majutatakse ainult noorpaari. Hotellis sisseregistreerimisel nõutakse abielutunnistust (abielu registreerimisest ei tohi olla möödunud rohkem kui 90 päeva). LADIES DESIGN ROOM – Majutus on mõeldud ainult naistele. 

https://www.adamevehotel.com/EN/

ORANGE COUNTY KEMER

Hotell on kujundatud Amsterdami 16. sajandi arhitektuuri eeskujul. Kohapeal on Vahemere ääres paiknev erarand ja privaatne paadisild. Olemas on 3 välibasseini ja 1 sisebassein. Pakutakse toitude valmistamist külastajate ees, orgaanilist Hollandi kööki ja Türgi hõrgutisi.

Nii päevasel kui õhtusel ajal toimuvad 5000 m² suurusel basseinialal ja sadamasillal meelelahutuslikud tegevused. Noorematele külalistele on hotellis Orange County madala veega bassein, veeliumäed ja lasteklubi.

Kuurorthotelli Orange County idamaises stiilis spaas on templile omane õhkkond. Seal on traditsiooniline Türgi aurusaun, mitu massaažituba ja kaks spordikeskust. Lisatasu eest on saadaval ka lapsehoiuteenus.

Külalistele pakutakse Vahemere, Itaalia, Aasia ja Türgi roogasid ning hommikusööki Rootsi lauas, mis sisaldab traditsioonilisi Türgi hõrgutisi. Restoranis De Wereld serveeritakse eineid Rootsi lauas. Lisaks on hotellis kolm à la carte restorani, kus saab lisatasu eest rahvusvahelisi roogasid, sušit ja lihapraade nautida. Samuti on kuurorthotellis Orange County kohvik ja 10 baari.

Orange County toad on vaatega kuurordile, Antalya lahele ja Tauruse mägedele. Kõikides tubades on moodne mööbel ning flaami maalid.

Hotell Orange County asub Kemeri kesklinnast 5-minutilise jalutuskäigu ja Antalyast umbes 45 km kaugusel.

https://www.orangecounty.com.tr/kemer

DOUBLETREE BY HILTON ANTALYA KEMER

Välibasseini ja rannaga hotell DoubleTree By Hilton Antalya-Kemer asub Kemeri keskuses. Külalised saavad aega veeta rannaklubis ja nautida igapäevast meelelahutust. Peale selle pakuvad 12 toiduautot ja mobiilset kööki mitmesuguseid gurmeeroogi ning hõrgutisi.

Kõikides hotelli DoubleTree By Hilton Antalya-Kemer kaasaegsetes tubades on lameekraaniga televiisor, tasuta kohvi ja tee valmistamise võimalus ning tasuta WiFi-ühendus.

Fuajees paiknevas kohvik-baaris Mickey Brown’s valmistavad koolitatud baristad maitsvat kohvi. Kohapeal on 4 à la carte’i restorani, mis pakuvad Itaalia ja Lähis-Ida/Maroko kööki ning kala- ja grilltoite. Elegantne Euroopa köögist inspiratsiooni saanud restoran Fresh Kitchen Food serveerib gurmee stiilis hommiku-, lõuna- ja õhtusööke Rootsi lauas. Hotellis DoubleTree by Hilton Antalya-Kemer on ka 9 kokteili- ja tavabaari.

Kemeri kesklinn on hotellist DoubleTree by Hilton Antalya-Kemer 1 km kaugusel. Antalya lennujaam jääb majutusasutusest 45,1 km kaugusele. 

https://www.hilton.com/en/hotels/aytakdi-doubletree-antalya-kemer

AMON HOTELS BELEK

Hotell on mõeldud ainult täiskasvanutele. See väike klubihotell asub 25 km kaugusel Antalya lennujaamast, 7 km kaugusel Beleki kesklinnast ja 1,5 km kaugusel rannast, kuhu pääseb bussiga. Ehitatud 2008 aastal, viimati renoveeritud 2020 aastal. Hotell pakub 24-tunnist ultra-kõik hinnas toitlustust, mitmeid basseine, veeliumägesid. Hotellis on väga aktiivne animatsioon ja pidevad peod. Rannas pole wifit ega alkohoolseid jooke. Hotell sobib noortele, sõpruskondadele. NB! Saabumise päeval “kõik hinnas” kontseptsioon algab kella 14-st, lahkumispäeval “kõik hinnas” lõpeb kell 12:00 

https://www.amonhotels.com/